18. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2016

Podstawowe informacje

Data:20 - 21.02.2016
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

Komunikat organizacyjny dostępny jest do pobrania jako plik PDF.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/SNr6Ft.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1
2.WalterAepler1. miejsce1. miejsce2
3.RobertAleksandrowicz1. miejsce1. miejsce2
4.TomaszBachul4. miejsce1
5.TomaszBartosz6. miejsce6. miejsce2
6.ZbigniewBartosz1. miejsce1. miejsce2
7.PawełBiały6. miejsce1
8.RafałBogdański6. miejsce4. miejsce2
9.LeszekBorys1. miejsce4. miejsce2
10.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
11.TomaszCharkiewicz1. miejsce1. miejsce2
12.GrzegorzChmielewski2. miejsce3. miejsce2
13.SylwiaCzubaszek3. miejsce1
14.DorotaDanielak3. miejsce1
15.KatarzynaDanielczyk3. miejsce1. miejsce2
16.ZbigniewDorna6. miejsce1. miejsce2
17.RyszardDrążkowski4. miejsce2. miejsce2
18.PiotrDymowski9. miejsce1
19.KrzysztofGałecki2. miejsce2. miejsce2
20.EmiliaGoldwasser2. miejsce1
21.ZbigniewGoldwasser4. miejsce2. miejsce2
22.DorotaGrzejdak1. miejsce1
23.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
24.KrzysztofJakubowski4. miejsce1
25.JakubJanaszek1. miejsce1
26.PrzemysławJanaszek2. miejsce2. miejsce2
27.RenataJędrzejewska3. miejsce4. miejsce2
28.JanKaczanowski4. miejsce1
29.ZbigniewKaczyński4. miejsce1
30.MarcinKalinowski9. miejsce1
31.KatarzynaKistowska1. miejsce1
32.DanutaKlofik3. miejsce1
33.OlgaKoniuch1. miejsce1
34.AndrzejKowalski2. miejsce1
35.JakubKrakowski7. miejsce1
36.AnnaKubiak1. miejsce3. miejsce2
37.JarosławKurkowski4. miejsce4. miejsce2
38.PiotrKwieciński1. miejsce1. miejsce2
39.SebastianLasecki4. miejsce2. miejsce2
40.PiotrLassociński4. miejsce5. miejsce2
41.PiotrLeśniewicz7. miejsce1
42.ElżbietaMachałowska2. miejsce1
43.FrankManthey6. miejsce2. miejsce2
44.MartaMańczak4. miejsce2. miejsce2
45.MarcinMasłowski5. miejsce4. miejsce2
46.RobertMichalski6. miejsce1
47.AndrzejMieżyński3. miejsce1
48.BogdanMieżyński2. miejsce1. miejsce2
49.SylwesterMomot6. miejsce3. miejsce2
50.MirosławMuchalski6. miejsce4. miejsce2
51.AndrzejMysiak3. miejsce1
52.JanuszNawrocki2. miejsce3. miejsce2
53.PawełNiewoliński2. miejsce1
54.ŁukaszNowakowski6. miejsce4. miejsce2
55.TomaszOgulewicz6. miejsce5. miejsce2
56.KrzysztofOlech4. miejsce2. miejsce2
57.MarcinOpozda9. miejsce2. miejsce2
58.RobertOrzechowski6. miejsce1
59.TomaszPłonka4. miejsce1
60.KamilPopławski1. miejsce3. miejsce2
61.JerzyPtaszyński3. miejsce2. miejsce2
62.BennoRaj1. miejsce1
63.RafałRoman9. miejsce5. miejsce2
64.WojciechRosada3. miejsce1
65.UweRother8. miejsce2. miejsce2
66.IwonaRyśnik2. miejsce1. miejsce2
67.MarianSadkowski8. miejsce4. miejsce2
68.JanStasiak1. miejsce2. miejsce2
69.DanutaStawarz4. miejsce1
70.MarekStawarz9. miejsce4. miejsce2
71.MarianStelter3. miejsce1
72.RadosławStrejko1. miejsce3. miejsce2
73.KrzysztofStrojny6. miejsce1
74.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
75.MirosławSzadkowski4. miejsce2. miejsce2
76.MarekSzymański9. miejsce1
77.MarcinŚlązak4. miejsce1
78.RobertŚmierzchalski1. miejsce1
79.GuntherTauwald1. miejsce1
80.MartaUrbanik2. miejsce4. miejsce2
81.MateuszWilczek3. miejsce2. miejsce2
82.LeszekWild9. miejsce3. miejsce2
83.TomaszWroński4. miejsce3. miejsce2
84.RobertWyszyński4. miejsce3. miejsce2
85.BogdanZianowicz6. miejsce9. miejsce2
86.ArturZiółkowski9. miejsce1
87.AleksandraŻołnierzów2. miejsce5. miejsce2
88.MaciejŻołnierzów2. miejsce4. miejsce2
89.JacekŻuromski4. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/j9de7p

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/njqwr6

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 89 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaKistowska1990PTS Puszczykowo
2.MartaUrbanik1987Szczecin
3.KatarzynaDanielczyk1984-----
4.MartaMańczak1979-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
3.MateuszWilczek1982-----
4.PiotrLassociński1983Choszczno
5.MarcinMasłowski1981-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RadosławStrejko1978Choszczno
2.PrzemysławJanaszek1980-----
3-4.MarcinŚlązak1978-----
3-4.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
5-6.TomaszOgulewicz1977Koszalin
5-6.ŁukaszNowakowski1980-----
7-9.LeszekWild1977Szemud
7-9.MarekSzymański1971-----
7-9.RafałRoman1977-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.MaciejŻołnierzów1974Choszczno
3-4.KrzysztofOlech1975-----
3-4.RobertWyszyński1973Choszczno
5-6.BogdanZianowicz1972Szczecin
5-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7.JakubKrakowski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeszekBorys1966Choszczno
2.GrzegorzChmielewski1970Wrocław
3-4.ZbigniewGoldwasser1966Sobótka
3-4.TomaszPłonka1970-----
5-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-6.KrzysztofStrojny1970-----
7.PiotrLeśniewicz1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.TomaszWroński1963Wrocław
3-4.MirosławSzadkowski1965-----
5-6.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
5-6.FrankManthey1963Niemcy
7-8.UweRother1962Niemcy
7-8.MarianSadkowski1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.BogdanMieżyński1960-----
3-4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
3-4.JacekŻuromski1959Szczecin
5-6.MirosławMuchalski1959Szczecin
5-6.SylwesterMomot1958-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WalterAepler1953Niemcy
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4.ZbigniewKaczyński1952-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanStasiak1949-----
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Danielczyk1984Anna Kubiak1978
2.Iwona Ryśnik1963Aleksandra Żołnierzów1987
3.Sylwia Czubaszek1988Renata Jędrzejewska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Przemysław Janaszek1980Mateusz Wilczek1982
3.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
4.Marcin Masłowski1981Łukasz Nowakowski1980
5.Tomasz Ogulewicz1977Rafał Roman1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Benno Raj1966
2.Krzysztof Gałecki1974Krzysztof Olech1975
3-4.Leszek Borys1966Maciej Żołnierzów1974
3-4.Rafał Bogdański1965Jarosław Kurkowski1975
5-6.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971
5-6.Paweł Biały1962Robert Orzechowski1974
7-9.Piotr Dymowski1973Marek Stawarz1975
7-9.Marcin Opozda1972Artur Ziółkowski1971
7-9.Marcin Kalinowski1973Bogdan Zianowicz1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Charkiewicz1964Piotr Kwieciński1970
2.Zbigniew Goldwasser1966Mirosław Szadkowski1965
3.Grzegorz Chmielewski1970Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Frank Manthey1963Uwe Rother1962
3.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
4.Tomasz Bachul1965Marian Sadkowski1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Bogdan Mieżyński1960
2.Ryszard Drążkowski1957Jan Stasiak1949
3.Sylwester Momot1958Jacek Żuromski1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Walter Aepler1953Gunther Tauwald1951
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3.Andrzej Mieżyński1951Wojciech Rosada1953
4.Krzysztof Jakubowski1952Jan Kaczanowski1949

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
2.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990
3.Kamil Popławski1974Dorota Danielak1974
4.Jarosław Kurkowski1975Marta Urbanik1987
5.Piotr Lassociński1983Aleksandra Żołnierzów1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gałecki1974Marta Mańczak1979
3.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
4.Marek Stawarz1975Danuta Stawarz1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
2.Marcin Opozda1972Elżbieta Machałowska1973
3.Andrzej Mysiak1956Danuta Klofik1956
4.Mirosław Muchalski1959Renata Jędrzejewska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn55
Gra podwójna kobiet7
Gra podwójna mężczyzn66
Gra mieszana kobiet16
Gra mieszana mężczyzn15
ilość uczestników89
ilość kobiet17
ilość mężczyzn72
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikAndrzej Kowalski (72 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×