Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:11 - 12.05.2013
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 11.05.2013 r.

Program zawodów:

• 10.05.2013 r. (piątek) godz. 21.00 losowanie wszystkich gier -
ul.Plastusia 3, 15-156 Białystok

• 11.05.2013 r. (sobota) godz. 9.00 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 9.00 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 10.00
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 75+
godz. 11.00 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 20.30 spotkanie uczestników turnieju ,
wręczenie nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
• 12.05.2013 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1. Miejsce:

Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju:

Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3. Kategorie wiekowe:

- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1987 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1982 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1977 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1972 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1967 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1962 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1957 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1952 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1947 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1942 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1937 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4. Sędzia główny : Raszyd Jabłoński

5. Warunki uczestnictwa:

• opłacenie wpisowego: 25zł za grę pojedynczą oraz 25zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
• wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika
• podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
• posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek


6. System rozgrywek i rodzaje gier:

• grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe
• turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
• w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
• zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
• wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)


7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8. Zgłoszenia:

Termin zgłoszeń: 09.05.2013 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym .
Adres mailowy zgłoszeń (organizatora): [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9. Organizator: Jacek Szafrański tel/fax (0++++) 22 7731791. Tel. Kom 501020770 poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej

6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html http://warszawa-noclegi.pl/
13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów

14. Wyżywienie: barek przy hali, restauracja na terenie A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę



Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.KrzysztofAugustyn7. miejsce2. miejsce2
2.WladimirBabaew5. miejsce6. miejsce2
3.KatarzynaBaranowska3. miejsce1
4.ZbigniewBartosz1. miejsce2. miejsce2
5.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
6.AndrzejBittner4. miejsce1
7.EwelinaBracha3. miejsce2. miejsce2
8.AgnieszkaBrojek3. miejsce2. miejsce2
9.MariaBrzeźnicka3. miejsce1. miejsce2
10.BolesławCichocki4. miejsce5. miejsce2
11.KrystynaCielecka4. miejsce1
12.AndrzejDadas1. miejsce1
13.GrzegorzDąbrowski8. miejsce6. miejsce2
14.Jean-SylvainDelepaut4. miejsce6. miejsce2
15.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
16.WiktorDrude2. miejsce1. miejsce2
17.MarekGałczyński6. miejsce2. miejsce2
18.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
19.DorotaGawrońska-Popa5. miejsce1
20.AdamGrala8. miejsce9. miejsce2
21.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce1
22.MaciejGrzybowski5. miejsce1
23.CzesławGwiazda3. miejsce2. miejsce2
24.MarekIdzikowski2. miejsce1
25.AndrzejJanecki6. miejsce1
26.AndrzejKaftański4. miejsce3. miejsce2
27.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
28.AndrejKolesnik5. miejsce6. miejsce2
29.TatianaKolesnik4. miejsce6. miejsce2
30.PiotrKopacz2. miejsce1
31.PiotrKwieciński3. miejsce1
32.KrzysztofLatawski4. miejsce3. miejsce2
33.JacekLewandowski6. miejsce9. miejsce2
34.AgataLipowska1. miejsce4. miejsce2
35.MarcinLipowski2. miejsce4. miejsce2
36.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce1. miejsce2
37.KatarzynaMałyszko2. miejsce4. miejsce2
38.MariuszMichniewicz1. miejsce3. miejsce2
39.MarekMiłoszewski9. miejsce1
40.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
41.KarolinaOlejarz2. miejsce1
42.MariuszPakulski3. miejsce1
43.PawełPasik3. miejsce1
44.IzabelaPazyna2. miejsce4. miejsce2
45.LudmilaPerepechenaia4. miejsce6. miejsce2
46.LechPerko6. miejsce4. miejsce2
47.MariuszPopa9. miejsce5. miejsce2
48.KazimierzPrędki1. miejsce1
49.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce2. miejsce2
50.GrzegorzRadecki1. miejsce9. miejsce2
51.RafałRatajczak5. miejsce2. miejsce2
52.SławomirRosa3. miejsce4. miejsce2
53.MarekRosa6. miejsce4. miejsce2
54.MariuszRurarz6. miejsce4. miejsce2
55.JerzyRybicki1. miejsce4. miejsce2
56.MariuszSmolich4. miejsce6. miejsce2
57.JerzyStachowski4. miejsce3. miejsce2
58.MirosławSteć4. miejsce4. miejsce2
59.TomaszStopa6. miejsce1. miejsce2
60.PiotrSuski4. miejsce3. miejsce2
61.YevgenSyryanny5. miejsce1
62.JerzySzałapski2. miejsce6. miejsce2
63.ŁukaszSzmel1. miejsce2. miejsce2
64.MariuszSzmoniewski4. miejsce1. miejsce2
65.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
66.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce3. miejsce2
67.LeopoldTukendorf2. miejsce2. miejsce2
68.RadosławWalas3. miejsce1
69.KrzysztofWalenda1. miejsce2. miejsce2
70.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
71.WaldemarWolański6. miejsce3. miejsce2
72.MarcinWybierek4. miejsce4. miejsce2
73.JacekZbróg1. miejsce3. miejsce2
74.DariuszZgorzałek9. miejsce1
75.JanŻórawiński7. miejsce5. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/gLLaYi

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 75 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
2.IzabelaPazyna1981Warszawa
3.EwelinaBracha1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.WiktorDrude1978Rosja
3.PawełPasik1978Warszawa
4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5.RafałRatajczak1982AZSUW Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
3-4.MariuszSmolich1975-----
3-4.Jean-SylvainDelepaut1976-----
5-6.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.MariuszRurarz1975Białystok
7-8.GrzegorzDąbrowski1977-----
7-8.AdamGrala1973Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzRadecki1972Bieruń
2.JerzySzałapski1970Gdynia
3.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.MariuszSzmoniewski1960-----
3-4.PiotrSuski1961Warszawa
5-6.WaldemarWolański1961Białystok
5-6.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
7.KrzysztofAugustyn1958SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.MarekIdzikowski1956-----
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-6.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
5-6.LechPerko1956-----
7.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Swietłana Drude1978Katarzyna Małyszko1967
3.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
4.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
2.Rafał Ratajczak1982Krzysztof Walenda1973
3.Piotr Kwieciński1970Piotr Suski1961
4.Mariusz Rurarz1975Marcin Wybierek1982
5.Maciej Grzybowski1968Yevgen Syryanny1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
4-6.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
4-6.Grzegorz Dąbrowski1977Mariusz Smolich1975
4-6.Jean-Sylvain Delepaut1976Jerzy Szałapski1970
7-9.Marek Miłoszewski1970Dariusz Zgorzałek1959
7-9.Mariusz Popa1971Grzegorz Radecki1972
7-9.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Andrzej Kaftański1955Krzysztof Latawski1956
4.Marek Rosa1958Mirosław Steć1964
5.Wladimir Babaew1967Andrej Kolesnik1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
2.Krzysztof Augustyn1958Zbigniew Bartosz1960
3.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
4.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
5.Bolesław Cichocki1955Jan Żórawiński1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3.Jacek Zbróg1966Agnieszka Trzcińska1980
4.Mirosław Steć1964Izabela Pazyna1981

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
3.Mariusz Michniewicz1964Katarzyna Baranowska1976
4.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
5.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
3-4.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3-4.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967
5-6.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961
5-6.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn43
Gra podwójna kobiet9
Gra podwójna mężczyzn58
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn16
ilość uczestników75
ilość kobiet15
ilość mężczyzn60
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (9 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikKarolina Olejarz (35 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Statuetka
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×