Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Data: 07 - 08.09.2019
Miejscowość: Lubliniec
Organizator: Społeczne Towarzystwo Badmintona ENERGIA Lubliniec
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

ZMIANY W REGULAMINIE

W odpowiedzi na prośbę zawodniczek Rada Seniorów wprowadziła poprawkę w regulaminie seniorów. Podstawową zmianą jest umożliwienie przejścia kobiet z gry pojedynczej grupy 25+ do grupy męskiej 30+ (punkt Va.6) regulaminu). Ponadto doprecyzowany został termin składania wniosków o organizację Mistrzostw Polski Seniorów. Wszystkie zmiany zawiera aktualny Regulamin Seniorów Badmintona .

ZDJĘCIA I FILMY Z TURNIEJÓW

Na Facebooku został utworzony nowy profil Badminton Foto. Są tam umieszczane zdjęcia i filmy z turniejów autorstwa Rafała Bogdańskiego. Zapraszamy do oglądania.
fot. Rafał Bogdański

Komunikat dla chętnych na turniej w Pabianicach

Kto planuje spać w Piemoncie (tam będzie wieczorek :)) to proszę pamiętać, iż w okresie świątecznym hotel Piemont jest nieczynny. Od 24 grudnia do 03 stycznia nie odbierają telefonów!"
Dorota Gawrońska-Popa

ZMIANA W SKŁADZIE RADY SENIORÓW

W związku z rezygnacją z członkostwa w Radzie Seniorów złożoną przez Marię Brzeźnicką, zgodnie z pkt. VI. 22) Regulaminu Seniorów Badmintona nowym członkiem Rady został Jacek Osadnik.

ZMIANY W REGULAMINIE SENIORÓW

W związku z licznymi propozycjami i uwagami zgłaszanymi przez zawodników zostały wprowadzone poprawki do regulaminu seniorów. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć:
- dodanie nowej kategorii wiekowej 80+;
- wprowadzenie szablonu komunikatu organizacyjnego;
- opracowanie Regulaminu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie;
- publikację listy zawodników zgłoszonych do turnieju po zatwierdzeniu zgłoszeń przez sędziego;
- konieczność przeprowadzania losowania w programie Tournament Planner;
- możliwość umieszczenia informacji o turnieju na stronie badmintoneurope.com na wniosek organizatora;
- możliwość rozegrania gier w kategorii open na dwóch turniejach w sezonie 2016/2017.
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi dokumentami dostępnymi w zakładce Regulaminy.

BADMINTON NA STADIONIE NARODOWYM

Polski Związek Badmintona zaprasza do wzięcia udziału w Narodowym Dniu Badmintona. Impreza odbędzie się w sobotę 10.09.2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie trwania imprezy zostanie rozegrany nieklasyfikowany turniej seniorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://narodowybadminton.pl/ oraz w komunikacie organizacyjnym turnieju.

TURNIEJE W LUBLIŃCU I WE WROCŁAWIU PRZEŁOŻONE

W związku z prośbą organizatorów, turnieje w Lublińcu i we Wrocławiu zostaną rozegrane w nowych, zmienionych terminach. Lubliniec 24-25.09.2016, Wrocław 21-22.01.2017.

ZMIANA TERMINU MISTRZOSTW POLSKI

W związku z prośbą organizatora WWL Badminton Club Marki, termin Mistrzostw Polski Seniorów w sezonie 2016/2017 został przesunięty na 10-11.06.2017. Mistrzostwa będą rozegrane na Hali OKiS w Zielonce.

ZGŁOSZENIA I WPISOWE DO MISTRZOSTW EUROPY

Do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które zostaną rozegrane w dniach 18-24 września w Słowenii, zgłosiła się dość liczna 37-osobowa reprezentacja Polski. Wśród zawodników są medaliści poprzednich mistrzostw: Dorota Grzejdak, Barbara Kulanty i Paweł Gasz.
Zobacz aktualną listę zgłoszonych do mistrzostw.
Wpisowe w wysokości: gra pojedyncza 40 EUR = 180 zł, gra podwójna od uczestnika 25 EUR = 112,50 zł (kurs przyjęty przez PZBad - 1 EUR=4,5 zł do rozliczenia po dokonaniu wpłaty) należy wpłacić do dnia 25.07 na konto: Marek Rosa 45 1020 1042 0000 8602 0065 3162.

SENIORZY NA FACEBOOKU

Uprzejmie informujemy, że została utworzona na Facebooku zamknięta grupa "Badminton Seniors Poland" (Badminton seniorów Polska) zrzeszająca zawodników i amatorów badmintona, którzy aktywnie uczestniczą w turniejach klasyfikowanych seniorów. Celem grupy jest dzielenie się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami, tak by jej członkowie mieli realny wpływ na rozwój dyscypliny i aktywność seniorów w Polsce. Zapraszamy wszystkich zawodników do przyłączania się do grupy.
Rada Seniorów

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×