Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Data: 16 - 17.02.2019
Miejscowość: Szczecin
Organizator: Agencja Reklamowa "Bono"
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA DO TURNIEJÓW

Szanowni Zawodnicy,
z ogromną przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji formularz zgłoszeniowy do turniejów seniorów. Prace nad stworzeniem formularza trochę się przeciągnęły, ale chcieliśmy wprowadzić jak najlepsze narzędzie dla sprawnej obsługi nowego panelu. Zachęcamy do zgłaszania się do turnieju Bayjonn CUP 2016 oraz do kolejnych turniejów za pomocą formularza. Jesteśmy przekonani, że będzie to duże ułatwienie dla zawodników, sędziów i organizatorów. Wszelkie uwagi dotyczące działania formularza zgłoszeniowego prosimy kierować na adres: [email protected]

W imieniu Rady Seniorów
Piotr Łuszkiewicz

ZMIANA HALI TURNIEJU DEBLE 100 LAT

W związku z brakiem odbioru inwestorskiego hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie informujemy, że turniej badmintona "Deble 100 lat" odbędzie się na hali sportowej Technicznych Zakładów Naukowych (TZN) w Częstochowie, ul. Jasnogórska 76/80.
Jarosław Ociepa

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z krótkim odstępem między turniejami i planowanym wyjazdem informuję, że na turniejach w Olsztynie i Warszawie będzie obowiązywała obecna lista klasyfikacyjna. Wyniki z obu turniejów listopadowych zostaną wprowadzone w 47 tygodniu 2015.
Piotr Łuszkiewicz

CZĘSTOCHOWA ZAPRASZA STULATKÓW

W dniu 21 listopada 2015 już po raz piętnasty zostanie rozegrany w Częstochowie turniej badmintona "Deble100 lat". W turnieju mogą wziąć udział pary deblowe i mikstowe, w których suma wieku zawodników wynosi co najmniej 100 lat. Szczegółowy komunikat organizacyjny dostępny jest tutaj.

NOWA LOKALIZACJA I TERMIN GRAND PRIX VICTOR’A

Nie od dziś wiadomo, że najważniejsi w życiu są „fachowcy”. Ci to zawsze mają sposób jak rozmontować dobrze działającą maszynę i z drobnej usterki zrobić problem awarii wysokiego kalibru. I tak oto hydraulicy zdecydowali, że podjęty miesiąc temu remont szatni i części hali AON ma się przeciągnąć do końca listopada.!!! I mało ich to ruszyło, że na 21.11.2015 był zaplanowany coroczny międzynarodowy turniej seniorów gdzie spotykaliśmy się w liczbie ponad 100 badmintonistów z mniej lub więcej siwym włosem.
Po niełatwych poszukiwaniach hali zastępczej nowym obiektem będzie Hala Gimnazjum w Wesołej Starej Miłośnie. Niestety jest to związane ze zmianą terminu, a będzie nim niedziela 15.11.2015 (powrót do tradycyjnego terminu w środku listopada). Niedzielny turniej będzie eksperymentem, bowiem zwykle zaczynamy w sobotę, ale zaletą jest potężna hala… 9 boisk. Zatem turniej będzie w przyspieszonym tempie i ostatni gracze wyjadą pewnie najdalej o 19:00. Mam nadzieję, że tą wizją szybkości przebiegu turnieju nie ucierpi frekwencja nas seniorów.
Pozdrawiam
Jacek Szafrański

RELACJA Z MISTRZOSTW ŚWIATA

W Szwedzkiej miejscowości Helsingborg rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Seniorów, w których startuje liczna reprezentacja Polski z medalistami poprzednich mistrzostw Europy Pawłem Gaszem i Dorotą Grzejdak. Zapraszamy na bezpośrednią relację z mistrzostw, która będzie dostępna na Facebooku BadmintonPolska.

Turniej w Białymstoku odwołany

Witam. Z powodu trudności organizacyjnych i finansowych turniej badmintona seniorów w Białymstoku zostaje odwołany. Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za zmianę planów. Jednocześnie deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby w 2016 roku spotkać się ponownie już na nowej hali. Deklarowany termin oddania do użytku - wrzesień 2016. Andrzej Kaftański

SAMOCHODEM NA MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW

Zawodnicy lub kibice, którzy nie wiedzą jeszcze jak dostać się na Mistrzostwa Świata do Szwecji mogą skorzystać z oferty Zbyszka Serwetnickiego, który posiada wolne miejsca w swoim aucie. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt pod numer telefonu 694 224 453.

KOSZULKI DLA ZAWODNIKÓW YONEX CUP KONSTANCIN

Bardzo prosimy wszystkich zawodników o podanie rozmiaru koszulki wraz ze zgłoszeniem do turnieju w Konstancinie.
Ponadto przypominamy o potwierdzeniu uczestnictwa w wieczorku integracyjnym.
Dziękujemy
Jurek Szałapski

ZMIANY W REGULAMINIE SENIORÓW

Informujemy, że na wniosek Rady, Zarząd PZBad zatwierdził nowy regulamin seniorów, który obowiązuje od sezonu 2015/2016. Podstawową zmianą jest możliwość rozgrywania gier podwójnych od godz. 9.00 oraz przyspieszenie terminu losowania umożliwiające jego publikację wraz z kolejnością gier najpóźniej dwa dni przed turniejem do godz. 12.00.
Ponadto zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/. Formularz będzie obowiązkowy dla wszystkich turniejów od 01.01.2016. Jednocześnie wprowadzona została opłata na fundusz Rady w wysokości 1 zł + VAT od każdego zawodnika biorącego udział w turnieju, która będzie wpłacana przez organizatorów na konto fundacji PZBad.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×