Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że osoby, które były zarejestrowane w PZBad w roku 2016 mają automatycznie przedłużoną ważność rejestracji do 31.12.2017. Pozostali zawodnicy, którzy zamierzają wziąć udział w Mistrzostwach Polski Seniorów powinni złożyć wniosek do dnia 30.05.2017. Wniosek można wypełnić bezpośrednio na stronie pzbad.pl w zakładce "Rejestracja zawodników". W roku 2017 rejestracja jest bezpłatna.

INFORMACJE O WIECZORKU

Wieczorek integracyjny w Częstochowie odbędzie się w Hotelu Scout. Koszt Imprezy to 50 zł od osoby. W cenie znajduje się ciepły posiłek, DJ, zimna płyta.
Zachęcamy do udziału i zabawy do białego rana.
Jarosław Ociepa

MISTRZOSTWA POLSKI W SEZONIE 2017/2018

Przypominamy wszystkim zainteresowanym organizacją Mistrzostw Polski Seniorów w sezonie 2017/2018, że zgodnie z aktualnym Regulaminem oferty należy składać do Rady Seniorów do dnia 30.04.2017. Decyzja o miejscu rozegrania Mistrzostw zostanie podjęta do 31.05.2017.

INFORMACJA O TERMINIE REALIZACJI VOUCHERÓW

W imieniu firmy YONEX Warszawa przypominamy, że dnia 31 marca 2017r. mija termin realizacji Voucherów zdobytych podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona "Zdążyć przed lotką". Po tym terminie nie będzie można już dokonać zakupów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do zrealizowania swoich nagród. Kontakt: http://yonex.com.pl tel. 509625761 Przemysław Aleksandrowicz lub 226516722.
Organizator: Marcin Grzywacz

ZAPRASZAMY DO SIANOWA

Zostały już tylko 3 dni na zgłoszenia do III Ogólnopolskiego Turnieju Seniorów „Zdążyć przed lotką”. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym uznaniem wśród uczestników, w tym roku również zapowiada się ciekawie. Zwycięzcy wszystkich kategorii wiekowych (miejsca I-III) otrzymają medale i vouchery do wykorzystania na stoisku Yonex (do zrealizowania także internetowo).
Poza emocjami na korcie, czekać będą na zawodników dodatkowe atrakcje:
- turniejowa przychodnia SPONYLUS (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; masaż kręgosłupa; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę)
- jazda próbna samochodami Mercedes i Skoda
- loteria fantowa na rzecz Fundacji Jesteśmy Razem z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. rakieta Yonex Duora 88, hiszpańskie wina i oliwki, kurtki sportowe).
Po zmaganiach sportowych zapraszamy na wieczorek integracyjny z muzyką, bogatym menu (ciepłe dania, tradycyjne wędliny, wędzone rybki itd.) i niespodziankami (!) w Domu Gościnnym Rutikal. Zgłoszenia na bankiet mailowo: [email protected]
Magdalena Grzywacz

ZMIANY W REGULAMINIE

W odpowiedzi na prośbę zawodniczek Rada Seniorów wprowadziła poprawkę w regulaminie seniorów. Podstawową zmianą jest umożliwienie przejścia kobiet z gry pojedynczej grupy 25+ do grupy męskiej 30+ (punkt Va.6) regulaminu). Ponadto doprecyzowany został termin składania wniosków o organizację Mistrzostw Polski Seniorów. Wszystkie zmiany zawiera aktualny Regulamin Seniorów Badmintona .

ZDJĘCIA I FILMY Z TURNIEJÓW

Na Facebooku został utworzony nowy profil Badminton Foto. Są tam umieszczane zdjęcia i filmy z turniejów autorstwa Rafała Bogdańskiego. Zapraszamy do oglądania.
fot. Rafał Bogdański

Komunikat dla chętnych na turniej w Pabianicach

Kto planuje spać w Piemoncie (tam będzie wieczorek :)) to proszę pamiętać, iż w okresie świątecznym hotel Piemont jest nieczynny. Od 24 grudnia do 03 stycznia nie odbierają telefonów!"
Dorota Gawrońska-Popa

ZMIANA W SKŁADZIE RADY SENIORÓW

W związku z rezygnacją z członkostwa w Radzie Seniorów złożoną przez Marię Brzeźnicką, zgodnie z pkt. VI. 22) Regulaminu Seniorów Badmintona nowym członkiem Rady został Jacek Osadnik.

ZMIANY W REGULAMINIE SENIORÓW

W związku z licznymi propozycjami i uwagami zgłaszanymi przez zawodników zostały wprowadzone poprawki do regulaminu seniorów. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć:
- dodanie nowej kategorii wiekowej 80+;
- wprowadzenie szablonu komunikatu organizacyjnego;
- opracowanie Regulaminu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie;
- publikację listy zawodników zgłoszonych do turnieju po zatwierdzeniu zgłoszeń przez sędziego;
- konieczność przeprowadzania losowania w programie Tournament Planner;
- możliwość umieszczenia informacji o turnieju na stronie badmintoneurope.com na wniosek organizatora;
- możliwość rozegrania gier w kategorii open na dwóch turniejach w sezonie 2016/2017.
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi dokumentami dostępnymi w zakładce Regulaminy.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×