Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Data: 07 - 08.09.2019
Miejscowość: Lubliniec
Organizator: Społeczne Towarzystwo Badmintona ENERGIA Lubliniec
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

REZERWACJA NOCLEGÓW W SIANOWIE

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i przewidywaną frekwencją przekazuję już dzisiaj informację dot. miejsc noclegowych podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie w Sianowie w dniach 15-17 czerwca 2018 r. Nie czekajcie, ponieważ w czerwcu nad morzem jest już dość spore obłożenie i im później, tym będzie gorzej coś zarezerwować. Szczegółowe informacje o noclegach są dostępne tutaj.
Marcin Grzywacz

KATEGORIA 75+ NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Dobra wiadomość dla naszych seniorów dotarła z Kopenhagi. Na Mistrzostwach Europy w 2018 (Guadalajara, Hiszpania) będzie po raz pierwszy rozgrywana kategoria 75+.
Pełna informacja dostępna jest tutaj.

Narodowe Dni Badmintona 2017

W dniach 4 i 5 grudnia odbędzie się druga edycja Narodowych Dni Badmintona. Po raz kolejny zespół Fundacji Narodowy Badminton zorganizował wydarzenie popularyzujące tą najszybszą dyscyplinę sportu. NDB 2017 to szansa dla każdego na poprawienie badmintonowej wiedzy i umiejętności, ale nie zabraknie również atrakcji związanych z innymi sportami. czytaj dalej

WWL Badminton Yonex Cup 2017

Ponad 120 zawodniczek i zawodników wystartuje w WWL Badminton Yonex Cup 2017 w Zielonce. Zaczynamy o 9:00 rano w hali Szkoły Podstawowej nr 2 Zielonka ul. Powstańców 3, zamówienia na obiad i udział w wieczorku przyjmuję do czwartku do godz. 22 (sms - 601 812 658 lub [email protected] ). W czasie turnieju czynne będzie stoisko Yonex-a. Zielonka czeka na Was!!!
Marek Rosa

STULATKI ZAGRAJĄ W CZĘSTOCHOWIE

Już po raz siedemnasty Częstochowa będzie gościć pary deblowe i mikstowe, w których suma wieku zawodników wynosi co najmniej 100 lat. Turniej zostanie rozegrany w dniu 25.11.2017 na sali gimnastycznej Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Komunikat organizacyjny turnieju dostępny jest tutaj.
fot. Tomasz Jackowski

TURNIEJ W OLSZTYNIE ODWOŁANY

W związku z brakiem odpowiedniej hali turniej seniorów w Olsztynie został odwołany. Najbliższy kolejny turniej zostanie rozegrany w Zielonce w dniach 18-19.11.2017.

TURNIEJ SENIORÓW W BIAŁYMSTOKU

XV Podlaski Turniej Seniorów Yonex Games przeszedł do historii. Udział wzięło 93 zawodników i zawodniczek z Polski i Rosji. Organizatorzy postarali się o rekordową ilość fantów, które zostały przyznane zwycięzcom konkursu na wieczorku integracyjnym. Organizatorzy dziękują zawodnikom i wszystkim sponsorom za kolejną długo i niezapomnianą imprezę.
Zapraszamy za rok. Andrzej Kaftański

POLACY ZACZYNAJĄ WALKĘ O MEDALE

W poniedziałek w indyjskiej miejscowości Koczin rozpoczynają się Mistrzostwa Świata Seniorów. O medale będzie walczyć 663 zawodników w tym 5-osobowa reprezentacja Polski. Już w drugim pojedynku mistrzostw wystąpi nasza para deblowa Paweł Gasz / Andrzej Kowalski. Przeciwnikami Polaków będą Anglicy David Brinsden i Adrian Perera. Nieco później w grze singlowej zobaczymy Dorotę Grzejdak. Nasza utytułowana zawodniczka, rozstawiona z numerem 2, zmierzy się ze szwedzką badmintonistką Anne-Marie Wellendorph. Zdjęcia oraz relacja z mistrzostw będą dostępne na facebooku Badminton Seniors Poland. Losowanie można zobaczyć tutaj

PIĘCIOOSOBOWA REPREZENTACJA POLSKI

W tym roku Mistrzostwa Świata Seniorów zostaną rozegrane w Indiach w miejscowości Koczin. Oficjalnie zgłoszona reprezentacja Polski liczy pięć osób z Dorotą Grzejdak i Pawłem Gaszem na czele. Pełny skład naszej kadry można zobaczyć tutaj.

ZGŁOSZENIA DO MISTRZOSTW ŚWIATA

Informujemy wszystkich zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Świata Seniorów do Indii, że zgłoszenia do gry należy wysyłać do Marka Rosy do dnia 17.07.2017 na adres: [email protected] W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, rodzaje gier, partnerów do gier podwójnych oraz koniecznie pełną datę urodzenia. Wpisowe w wysokości 120 USD za jedną grę oraz 150 USD od osoby za dwie lub trzy gry trzeba wpłacić do dnia 24.07.2017. Numer konta zostanie podany w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje o mistrzostwach znajdują się w zaproszeniu organizatora. Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem są proszone o kontakt z Jurkiem Szałapskim email: [email protected], tel. 725 111 303.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×