Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Data: 16 - 17.02.2019
Miejscowość: Szczecin
Organizator: Agencja Reklamowa "Bono"
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

Memoriał Tadeusza Englandera

W związku w brakiem odpowiedniej hali turniej w Gdańsku nie będzie wliczany do list klasyfikacyjnych seniorów. W związku z tym turniej w Warszawie będzie ostatnim turniejem klasyfikowanym przed Mistrzostwami Polski w Sianowie. Zobacz komunikat XXII Memoriału Englandera.

MISTRZOSTWA POLSKI 2019

Przypominamy, że oferty organizacji Mistrzostw Polski Seniorów na sezon 2018/2019 należy składać do Rady Seniorów do dnia 30.04.2018. Decyzja o miejscu rozegrania Mistrzostw zostanie podjęta do 31.05.2018.

KONTROLA ANTYDOPINGOWA DOTYCZY TAKŻE SENIORÓW

Agencja Antydopingowa POLADA rozszerzyła kontrolę na seniorskie kategorie wiekowe, a ich zeszłoroczna wizyta na IMPS nie była przypadkiem. Sprawa dotyczy szczególnie zawodników-seniorów znajdujących się pod opieką lekarską lub zażywających jakieś medykamenty. W takiej sytuacji, jeśli lek znajduje się na liście środków zakazanych, każdy zawodnik powinien zrobić, tzw. wyłączenie dla celów terapeutycznych (TUE). Cała procedura opisana jest na stronie internetowej POLADY https://www.antydoping.pl/wylaczenia-dla-celow-terapeutycznych/. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Sianowie prosimy wszystkich zawodników o poważne potraktowanie tej informacji.
Rada Seniorów

REZERWACJA NOCLEGÓW W SIANOWIE

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i przewidywaną frekwencją przekazuję już dzisiaj informację dot. miejsc noclegowych podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie w Sianowie w dniach 15-17 czerwca 2018 r. Nie czekajcie, ponieważ w czerwcu nad morzem jest już dość spore obłożenie i im później, tym będzie gorzej coś zarezerwować. Szczegółowe informacje o noclegach są dostępne tutaj.
Marcin Grzywacz

KATEGORIA 75+ NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Dobra wiadomość dla naszych seniorów dotarła z Kopenhagi. Na Mistrzostwach Europy w 2018 (Guadalajara, Hiszpania) będzie po raz pierwszy rozgrywana kategoria 75+.
Pełna informacja dostępna jest tutaj.

Narodowe Dni Badmintona 2017

W dniach 4 i 5 grudnia odbędzie się druga edycja Narodowych Dni Badmintona. Po raz kolejny zespół Fundacji Narodowy Badminton zorganizował wydarzenie popularyzujące tą najszybszą dyscyplinę sportu. NDB 2017 to szansa dla każdego na poprawienie badmintonowej wiedzy i umiejętności, ale nie zabraknie również atrakcji związanych z innymi sportami. czytaj dalej

WWL Badminton Yonex Cup 2017

Ponad 120 zawodniczek i zawodników wystartuje w WWL Badminton Yonex Cup 2017 w Zielonce. Zaczynamy o 9:00 rano w hali Szkoły Podstawowej nr 2 Zielonka ul. Powstańców 3, zamówienia na obiad i udział w wieczorku przyjmuję do czwartku do godz. 22 (sms - 601 812 658 lub [email protected] ). W czasie turnieju czynne będzie stoisko Yonex-a. Zielonka czeka na Was!!!
Marek Rosa

STULATKI ZAGRAJĄ W CZĘSTOCHOWIE

Już po raz siedemnasty Częstochowa będzie gościć pary deblowe i mikstowe, w których suma wieku zawodników wynosi co najmniej 100 lat. Turniej zostanie rozegrany w dniu 25.11.2017 na sali gimnastycznej Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Komunikat organizacyjny turnieju dostępny jest tutaj.
fot. Tomasz Jackowski

TURNIEJ W OLSZTYNIE ODWOŁANY

W związku z brakiem odpowiedniej hali turniej seniorów w Olsztynie został odwołany. Najbliższy kolejny turniej zostanie rozegrany w Zielonce w dniach 18-19.11.2017.

TURNIEJ SENIORÓW W BIAŁYMSTOKU

XV Podlaski Turniej Seniorów Yonex Games przeszedł do historii. Udział wzięło 93 zawodników i zawodniczek z Polski i Rosji. Organizatorzy postarali się o rekordową ilość fantów, które zostały przyznane zwycięzcom konkursu na wieczorku integracyjnym. Organizatorzy dziękują zawodnikom i wszystkim sponsorom za kolejną długo i niezapomnianą imprezę.
Zapraszamy za rok. Andrzej Kaftański

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×