Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Najbliższy turniej:
Hasta La Vista Cup
Data: 19 - 20.10.2019
Miejscowość: Wrocław
Organizator: Centrum Sportowe Hasta La Vista Wrocław
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ DO KATOWIC

Organizatorzy YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019 wraz z firmą Yonex gratulują wszystkim zawodnikom awansu na Mistrzostwa Świata!
Weźmiecie udział w rekordowych wydarzeniu! Mamy zgłoszonych 1507 zawodników z 56 krajów, z Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Australii i Oceanii.
Na turniej zapraszamy Was razem z całymi rodzinami. Osoby, które nie grają w Mistrzostwach będą mogły wziąć udział w turniejach towarzyszących, równoległych do YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019.
Specjalnie dla zawodników z Polski firma Yonex przygotowuje unikatową koszulkę na Mistrzostwa. Projekt koszulki zostanie przesłany do dnia 25.06.2019. Zamówienia i rozmiary prosimy przesyłać na [email protected]

Organizator YONEX BWF World Senior Championship przygotowuje kilka fantastycznych gadżetów. Cześć z nich może zostać spersonalizowana tylko dla Was. Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony turnieju. Wszystkie najważniejsze informacje będą się tam sukcesywnie pojawiały.
www.katowice2019.com
www.facebook.com/silesiabadminton
#czasLOTKI, #BadmintonoweKatowice, #katowice2019, #worldseniorbadmintonchampionships2019, #silesiabadminton, #yonex

Do zobaczenia w Katowicach!

ZAGRAJ W TURNIEJU NDB 100-LECIE NIEPODLEGŁEJ

W dniach 7-11 sierpnia w Katowicach odbędą się Narodowe Dni Badmintona - największa cykliczna impreza badmintonowa w naszym kraju. Wydarzenie będzie przebiegać równolegle z rozgrywanymi Mistrzostwami Świata Seniorów, na jednym z obiektów Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek. Jednym z głównych punktów programu będzie Międzynarodowy Turniej Seniorów "NDB 2019 100-lecie Niepodległej", który rozpocznie się 8 sierpnia i potrwa do końca wydarzenia. W turnieju mogą wziąć udział także zawodnicy uczestniczący w Mistrzostwach Świata, którzy zakończą udział w eliminacjach. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.narodowybadminton.pl.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zgłaszania swojego udziału w tym wyjątkowym turnieju poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.narodowybadminton.pl. Komunikat organizacyjny turnieju można zobaczyć tutaj.

SKŁAD REPREZENTACJI KATOWICE 2019

Przedstawiamy końcową listę zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Świata w Katowicach. Lista dostępna jest tutaj.

REPREZENTACJA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Do Mistrzostw Świata w Katowicach zgłosiło się ostatecznie 118 osób. W załączniku znajduje się skład reprezentacji Polski z podziałem na poszczególne gry i kategorie wiekowe. Kolorem niebieskim zaznaczone są osoby i pary rezerwowe. Wszelkie uwagi lub zmiany prosimy przesyłać do Agaty Lipowskiej na adres [email protected] Lista zgłoszonych dostępna jest tutaj.

WAŻNE INFORMACJE O MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Przypominamy, że każdy zawodnik, który zostanie zakwalifikowany do Mistrzostw Świata w Katowicach powinien posiadać aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad. Licencja musi być ważna przez cały czas trwania Mistrzostw, czyli do 11.08.2019 włącznie.
Ponadto wszyscy zawodnicy muszą wypełnić "zgłoszenie do turnieju międzynarodowego" i wysłać je do PZBad do dnia 12.06.2019. Wzór zgłoszenia można pobrać tutaj.

TERMIN ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW ŚWIATA - 09.06.2019

Zgłoszenia do Mistrzostw Świata w Katowicach są przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie eBadminton.com.pl. W rubryce „uwagi” należy podać pełną datę urodzenia oraz rozmiar koszulki. Mistrzostwa będą rozgrywane w kategoriach wiekowych od 35+ do 75+. W każdej kategorii mogą wystąpić po cztery osoby w grach pojedynczych oraz po cztery pary w grach podwójnych. Wpisowe do Mistrzostw wynosi 120 USD za jedną grę oraz 150 USD za dwie lub trzy gry.
Zawodnicy, którzy nie posiadają numeru BWF muszą wypełnić wniosek i przesłać go do PZBad do dnia 12.06.2019. Wzór wniosku można pobrać tutaj.

PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW

Dzisiaj w godzinach 16-20 będzie dostępny formularz zgłoszeniowy do MPS na stronie ebadminton. OSTATECZNY termin na zgłoszenia dzisiaj (sobota) 20:00. Oczywiście losowanie będzie dostępne znacznie później podobnie jak i rozkład gier.

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Już za miesiąc rozpoczynają się 40 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów. Do udziału w Mistrzostwach konieczne jest posiadanie aktualnego wpisu w ewidencji zawodników PZBad. Wpis musi być uzupełniony do dnia 22.05.2019. Wniosek rejestracyjny można wypełnić bezpośrednio na stronie http://pzbad.pl/rejestracja-zawodnikow. Opłata roczna płatna na konto PZBad wynosi 50 zł. Dla zawodników z grupy 70+ i starszych rejestracja jest bezpłatna.

LISTA ZGŁOSZEŃ DO TURNIEJU W PABIANICACH

W związku z brakiem dostępu do programu Tournament Planner prosimy o sprawdzenie listy zawodników zgłoszonych do turnieju w Pabianicach w załączonym pliku.
Wszelkie uwagi i wycofania prosimy przesyłać wyłącznie pisemnie na adres [email protected] do środy godzina 22:00.

TURNIEJ SENIORÓW W AUSTRII

Dariusz Nahrebecki w imieniu Dolno-Austriackiego Związku Badmintona pod patronatem Austriackiego Związku zaprasza zawodników z Polski na pierwszy tej wielkości, międzynarodowy turniej seniorów "AUSTRIAN SENIOR OPEN" który odbędzie się w miejscowości Sankt Pölten od 25-26.05.2019.
Turniej odbywać się będzie we wszystkich kategoriach wiekowych poczynając od 35 roku życia według zasad ustalonych przez EBU (kategorie wiekowe co pięć lat do 75+). Turniej rozgrywany będzie systemem grupowo-pucharowym. Planowany jest także wieczorek integracyjny w dniu 25.05, czas i miejsce w oddzielnej informacji po wysłaniu zgłoszenia na turniej.
WYJĄTKIEM Z OKAZJI PIERWSZEGO TURNIEJU BEDZIE MOŻLIWOŚĆ DLA KAŻDEGO Z ZAWODNIKÓW WYSTĘPU W 3 DYSCYPLINACH I TO ŻE PANIE BĘDĄ MOGŁY ZAGRAĆ W TURNIEJU JUŻ OD 25 ROKU ŻYCIA W NAJNIŻSZEJ Z KATEGORII WIEKOWEJ 35+ !!! W załączniku przesyłamy oryginalny folder informacyjny w j.angielskim. W razie zainteresowania niniejszym turniejem istnieje możliwość zasięgnięcie pełnej informacji w j.polskim przez osobę naszego kolegi Dariusza Nahrebeckiego. Adres mailowy bezpośredni do Darka to: [email protected] lub numer telefonu +43 69910668410.
Zgłoszenia prosimy wykonywać osobiście przez TEN poniżej zamieszczony Link, gdzie każdy z grających powinien (BARDZO WAŻNE!) zgłosić się osobiście!:
https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4B076A11-D84D-4A 13-BA76-E761A52903FD
Zgłoszenia drogą mailową są także możliwe na wyżej wskazany E-Mail kolegi Dariusza.
ZAPRASZAMY DO AUSTRII! PISZEMY HISTORIĘ!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×