Drodzy badmintoniści!
Witamy na Oficjalnej Stronie Seniorów Badmintona (dawniej weteranów). Na tej stronie znajdują się aktualności dotyczące turniejów, informacje o zawodnikach, wyniki i relacje oraz galerie zdjęć z turniejów rozegranych, historia Mistrzostw Polski, a także postanowienia i decyzje Rady Seniorów.

Data: 04 - 11.08.2019
Miejscowość: Katowice
Organizator: Polski Związek Badmintona
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

SKŁAD REPREZENTACJI KATOWICE 2019

Przedstawiamy końcową listę zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Świata w Katowicach. Lista dostępna jest tutaj.

REPREZENTACJA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Do Mistrzostw Świata w Katowicach zgłosiło się ostatecznie 118 osób. W załączniku znajduje się skład reprezentacji Polski z podziałem na poszczególne gry i kategorie wiekowe. Kolorem niebieskim zaznaczone są osoby i pary rezerwowe. Wszelkie uwagi lub zmiany prosimy przesyłać do Agaty Lipowskiej na adres [email protected] Lista zgłoszonych dostępna jest tutaj.

WAŻNE INFORMACJE O MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Przypominamy, że każdy zawodnik, który zostanie zakwalifikowany do Mistrzostw Świata w Katowicach powinien posiadać aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad. Licencja musi być ważna przez cały czas trwania Mistrzostw, czyli do 11.08.2019 włącznie.
Ponadto wszyscy zawodnicy muszą wypełnić "zgłoszenie do turnieju międzynarodowego" i wysłać je do PZBad do dnia 12.06.2019. Wzór zgłoszenia można pobrać tutaj.

TERMIN ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW ŚWIATA - 09.06.2019

Zgłoszenia do Mistrzostw Świata w Katowicach są przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie eBadminton.com.pl. W rubryce „uwagi” należy podać pełną datę urodzenia oraz rozmiar koszulki. Mistrzostwa będą rozgrywane w kategoriach wiekowych od 35+ do 75+. W każdej kategorii mogą wystąpić po cztery osoby w grach pojedynczych oraz po cztery pary w grach podwójnych. Wpisowe do Mistrzostw wynosi 120 USD za jedną grę oraz 150 USD za dwie lub trzy gry.
Zawodnicy, którzy nie posiadają numeru BWF muszą wypełnić wniosek i przesłać go do PZBad do dnia 12.06.2019. Wzór wniosku można pobrać tutaj.

PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW

Dzisiaj w godzinach 16-20 będzie dostępny formularz zgłoszeniowy do MPS na stronie ebadminton. OSTATECZNY termin na zgłoszenia dzisiaj (sobota) 20:00. Oczywiście losowanie będzie dostępne znacznie później podobnie jak i rozkład gier.

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Już za miesiąc rozpoczynają się 40 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów. Do udziału w Mistrzostwach konieczne jest posiadanie aktualnego wpisu w ewidencji zawodników PZBad. Wpis musi być uzupełniony do dnia 22.05.2019. Wniosek rejestracyjny można wypełnić bezpośrednio na stronie http://pzbad.pl/rejestracja-zawodnikow. Opłata roczna płatna na konto PZBad wynosi 50 zł. Dla zawodników z grupy 70+ i starszych rejestracja jest bezpłatna.

LISTA ZGŁOSZEŃ DO TURNIEJU W PABIANICACH

W związku z brakiem dostępu do programu Tournament Planner prosimy o sprawdzenie listy zawodników zgłoszonych do turnieju w Pabianicach w załączonym pliku.
Wszelkie uwagi i wycofania prosimy przesyłać wyłącznie pisemnie na adres [email protected] do środy godzina 22:00.

TURNIEJ SENIORÓW W AUSTRII

Dariusz Nahrebecki w imieniu Dolno-Austriackiego Związku Badmintona pod patronatem Austriackiego Związku zaprasza zawodników z Polski na pierwszy tej wielkości, międzynarodowy turniej seniorów "AUSTRIAN SENIOR OPEN" który odbędzie się w miejscowości Sankt Pölten od 25-26.05.2019.
Turniej odbywać się będzie we wszystkich kategoriach wiekowych poczynając od 35 roku życia według zasad ustalonych przez EBU (kategorie wiekowe co pięć lat do 75+). Turniej rozgrywany będzie systemem grupowo-pucharowym. Planowany jest także wieczorek integracyjny w dniu 25.05, czas i miejsce w oddzielnej informacji po wysłaniu zgłoszenia na turniej.
WYJĄTKIEM Z OKAZJI PIERWSZEGO TURNIEJU BEDZIE MOŻLIWOŚĆ DLA KAŻDEGO Z ZAWODNIKÓW WYSTĘPU W 3 DYSCYPLINACH I TO ŻE PANIE BĘDĄ MOGŁY ZAGRAĆ W TURNIEJU JUŻ OD 25 ROKU ŻYCIA W NAJNIŻSZEJ Z KATEGORII WIEKOWEJ 35+ !!! W załączniku przesyłamy oryginalny folder informacyjny w j.angielskim. W razie zainteresowania niniejszym turniejem istnieje możliwość zasięgnięcie pełnej informacji w j.polskim przez osobę naszego kolegi Dariusza Nahrebeckiego. Adres mailowy bezpośredni do Darka to: [email protected] lub numer telefonu +43 69910668410.
Zgłoszenia prosimy wykonywać osobiście przez TEN poniżej zamieszczony Link, gdzie każdy z grających powinien (BARDZO WAŻNE!) zgłosić się osobiście!:
https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4B076A11-D84D-4A 13-BA76-E761A52903FD
Zgłoszenia drogą mailową są także możliwe na wyżej wskazany E-Mail kolegi Dariusza.
ZAPRASZAMY DO AUSTRII! PISZEMY HISTORIĘ!

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi sumowania punktów na listach klasyfikacyjnych przypominam, że listy aktualizują się automatycznie o godz. 2.00 w nocy następnego dnia po wpisaniu wyników.
Piotr Łuszkiewicz

SIANÓW ZAPRASZA

Zostało już tylko kilkanaście godzina na zgłoszenia. Sianów już prawie gotowy. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. Organizacyjnie zaskoczymy Was kolejny raz. Hala będzie przygotowana jak na 39. Mistrzostwach Polski Seniorów w czerwcu 2018 r. Do tego system challenge na centralnym korcie. Wieczorek jak zwykle w Domu Gościnnym Rutikal. Zabawa do białego rana z DJ Daro. Medale i vouchery już czekają... Zgłoszenia na wieczorek na emaila: [email protected] do 12.03.2019 r. do godz. 24.00

Nie może Was zabraknąć.
Organizator: Marcin Grzywacz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×